- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 9
Насоси промислові | Сторінка: 9

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 9
Виробник: BTS EngineeringОчистити
У наявності
Артикул: 1004491
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | чавун |
17 693 грн.
У наявності
Артикул: 1008564
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 138 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
59 431 грн.
У наявності
Артикул: 1019180
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | чавун |
27 484 грн.
У наявності
Артикул: 1019192
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
48 606 грн.
У наявності
Артикул: 1026078
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
51 393 грн.
У наявності
Артикул: 1023918
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 43.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
106 233 грн.
У наявності
Артикул: 1017419
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 280 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
170 225 грн.
У наявності
Артикул: 1017421
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 500 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
276 821 грн.
У наявності
Артикул: 1023818
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Потужність, кВт | 2,35 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
157 078 грн.
У наявності
Артикул: 1014051
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 300 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | DN200 |
247 801 грн.
У наявності
Артикул: 1000956
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 100 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
210 664 грн.
У наявності
Артикул: 1000957
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
104 892 грн.
У наявності
Артикул: 1000959
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
103 939 грн.
У наявності
Артикул: 1010961
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.5 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
64 640 грн.
У наявності
Артикул: 1000964
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | AISI 201 нержавіюча сталь |
230 795 грн.
У наявності
Артикул: 1000965
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 37 |
| Матеріал | чавун |
181 030 грн.
У наявності
Артикул: 1000968
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | чавун |
34 858 грн.
У наявності
Артикул: 1024406
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
85 267 грн.
У наявності
Артикул: 1024737
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
155 756 грн.
У наявності
Артикул: 1027337
| Виробник | BTS Engineering |
| Частота обертання, об/хв | 10 000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
20 833 грн.
У наявності
Артикул: 1027339
| Виробник | BTS Engineering |
| Частота обертання, об/хв | 10 000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Вибухобезпека | ні |
20 833 грн.
У наявності
Артикул: 1027340
| Виробник | BTS Engineering |
| Частота обертання, об/хв | 9 500 |
| Вибухобезпека | так |
| Потужність, Вт | 375 |
| Тиск повітря (max), bar | 7 |
35 925 грн.
У наявності
Артикул: 1027353
| Виробник | BTS Engineering |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діаметр вихідного патрубка | 25 mm |
| Температура (max), С | 100 |
| Висота, мм | 1 000 |
38 192 грн.
У наявності
Артикул: 16609
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 11 |
23 570 грн.
У наявності
Артикул: 1004150
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.54 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
13 787 грн.
У наявності
Артикул: 1028190
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 81 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
81 481 грн.
У наявності
Артикул: 1034786
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 21.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
105 771 грн.
У наявності
Артикул: 1035435
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
60 761 грн.
У наявності
Артикул: 1035610
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
47 578 грн.
У наявності
Артикул: 1035611
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN100 |
190 400 грн.


































































































































































