- Головна
- Насоси промислові
Насоси промислові

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Виробник: LEOОчистити
У наявності
Артикул: 775535
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
18 758 грн.
У наявності
Артикул: 775536
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | 2 1/2" |
24 740 грн.
У наявності
Артикул: 7755373
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 66 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | 2 1/2" |
23 770 грн.
У наявності
Артикул: 7715543
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
19 154 грн.
У наявності
Артикул: 771551
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16.7 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
16 316 грн.
У наявності
Артикул: 7715513
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16.7 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
16 427 грн.
У наявності
Артикул: 771552
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
16 957 грн.
У наявності
Артикул: 7715523
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
17 613 грн.
У наявності
Артикул: 771553
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23.7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
18 865 грн.
У наявності
Артикул: 7715533
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23.7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
18 113 грн.
У наявності
Артикул: 771554
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29.6 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
23 454 грн.
У наявності
Артикул: 7715553
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33.5 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
24 433 грн.
У наявності
Артикул: 7715563
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 42 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
28 233 грн.
У наявності
Артикул: 7715573
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 27 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50.5 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
30 287 грн.
У наявності
Артикул: 7715593
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 92 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
47 404 грн.
У наявності
Артикул: 7715663
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
28 089 грн.
У наявності
Артикул: 7715683
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 42 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
39 014 грн.
У наявності
Артикул: 7715853
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 72 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18.8 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
27 304 грн.
У наявності
Артикул: 7715873
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 84 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30.6 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
37 651 грн.
У наявності
Артикул: 7710123
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 78 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
34 122 грн.
У наявності
Артикул: 771015
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 114 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
39 199 грн.
У наявності
Артикул: 7710153
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 114 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
38 886 грн.
У наявності
Артикул: 771017
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 136 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
43 084 грн.
У наявності
Артикул: 7710173
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 136 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
42 592 грн.
У наявності
Артикул: 7710363
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 63 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
29 502 грн.
У наявності
Артикул: 771042
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 116 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
38 268 грн.
У наявності
Артикул: 7710423
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 116 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
39 366 грн.
У наявності
Артикул: 7710443
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 134 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
40 586 грн.
У наявності
Артикул: 7710483
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 170 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
43 988 грн.
У наявності
Артикул: 7710503
| Виробник | LEO |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 188 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
46 378 грн.


































































































































































