- Головна
- Насоси промислові
Насоси промислові

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Виробник: CalpedaОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: 60400823000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 66 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
37 339 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400923000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 78 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
47 485 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400523000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 37 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
47 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60020041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
18 277 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60010311000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
19 592 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60000370300
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
39 601 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60000381400
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 58 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
44 517 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60000083000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
31 995 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60000062000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 47 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
28 579 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400062000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
28 939 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400041000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
28 338 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400021000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
26 780 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400082000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
31 995 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400163000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 16.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
47 177 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400122000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 16.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
33 851 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6040030300000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 16.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 58 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
53 504 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400242000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 16.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
47 092 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400383000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
36 546 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400342000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
33 611 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400322000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
30 494 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400462000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 29 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
69 451 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400423000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 23 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
40 022 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400602000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 37.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
75 311 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400862000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 72 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
52 650 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60401002000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 81 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 39 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
81 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60400962000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 81 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
73 814 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60401084000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 78 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 55 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
124 557 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60401043000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 78 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 9,2 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
111 795 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60401403000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 120 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
78 005 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 60401364000
| Виробник | Calpeda |
| Продуктивність, м.куб / год | 108 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
57 576 грн.


































































































































































