- Головна
- Насоси промислові
- Насоси за типом | Сторінка: 6
Насоси за типом | Сторінка: 6

Переміщення різних типів рідини, вода, рідкі харчові продукти, кислоти і луги, води з включенням абразиву, рідини з великим включенням сухих речовин, концентровані або продукти з високим вмістом сухих речовин, масла, нафтопродукти перекачуються різними за типом робочого механізму насосами.
Насосами відцентровими, де робоче колесо певної конфігурації захоплює рідину і під впливом відцентрової сили переміщує рідина в систему або трубопроводи.
Об'ємні насоси по типу шестерні, гвинтові, мембранні, плунжерні, поршневі, кулачкові, шлангові, перистальтичні, діафрагмові, в різних виконаннях і матеріалах, все це насоси по типу.
Бочкові насоси
Вакуумні насоси
Вертикальні напівзаглибні насоси
Гвинтові насоси
Вихрові насоси
Герметичні насоси
Диспергатор-емульгатор, гомогенізатор
Дозуючі насоси
Імпелерні насоси
Каналізаційні станції
Консольні насоси
Кулачкові насоси
Мембранні насоси
Мембранні погружні пневматичні насоси
Багатоступінчасті насоси
Моноблочні насоси із чавуну
Мотопомпи
Моторні мембранні насоси
Насос Ex ATEX
Насос з приводом від ВВП
Насоси двостороннього входу
Насоси конструкції «Інлайн»
Насоси з мокрим ротором
Осьові пропеллерні насоси
Перистальтичні насоси
Пластинчато-роторні насоси
Плунжерні насоси
Напівзанурені фекальні, дренажні насоси
Занурювальні дренажно-фекальні насоси
Погружні шламові насоси
Поршневі насоси
Роликові насоси
Самовсмоктуючі насоси
Санітарні, гігієнічні насоси
Свердловинні насоси
Соленоїдний насос дозатор
Станції водопостачання і пожежогасіння
Хімічні насоси з магнітною муфтою
Відцентрові насоси
Шестеренні насоси
Індустріальні шлангові перистальтичні насоси
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 6
У наявності
Артикул: 1001009
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 71 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
81 200 грн.
У наявності
Артикул: 1019189
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | чавун |
31 195 грн.
У наявності
Артикул: 1019190
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | чавун |
32 876 грн.
У наявності
Артикул: 1025502
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 100 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
88 345 грн.
У наявності
Артикул: 1026020
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | чавун |
15 730 грн.
У наявності
Артикул: 1026044
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | чавун |
18 784 грн.
У наявності
Артикул: 1026077
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 21.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | чавун |
28 263 грн.
У наявності
Артикул: 1026089
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
48 195 грн.
У наявності
Артикул: 1026164
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | чавун |
26 188 грн.
У наявності
Артикул: P0090P-HTTPT1-AB
| Температура (min), °C | -4 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PP |
34 370 грн.
У наявності
Артикул: P0090A-MTSST1-AB
| Температура (min), °C | -20 |
| Виробник | FLUIMAC |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
45 040 грн.
У наявності
Артикул: 1017429
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Потужність, кВт | 3,85 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
73 280 грн.
У наявності
Артикул: 950000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 20 mm |
5 117 грн.
У наявності
Артикул: 770000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
19 156 грн.
У наявності
Артикул: 938000
| Виробник | ROVER POMPE |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,9 |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
21 018 грн.
У наявності
Артикул: 1024389
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 44 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
77 480 грн.
У наявності
Артикул: S244-1011
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
74 499 грн.
У наявності
Артикул: ADSP3600010
| Виробник | AQUA |
| Тип | держатель |
| Тиск, бар | 1 |
| Країна походження | Італія |
2 492 грн.
У наявності
Артикул: AEL0003801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Тиск, бар | 6 |
| Вимірювальні параметри | Rx |
| Діапазон вимірювання | ±1000 mV |
7 226 грн.
У наявності
Артикул: 1035612
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
87 360 грн.
У наявності
Артикул: 1035429
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 208 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
110 476 грн.
У наявності
Артикул: 1041326
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 0,92 |
12 730 грн.
У наявності
Артикул: 1041291
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 178 грн.
У наявності
Артикул: 1041293
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
15 178 грн.
У наявності
Артикул: 1041500
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 132 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
60 651 грн.
У наявності
Артикул: 1042880
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
21 683 грн.
У наявності
Артикул: 1042878
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 58 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
22 560 грн.
У наявності
Артикул: 1043238
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 157 |
| Потужність, кВт | 11 |
43 243 грн.
У наявності
Артикул: 1046342
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 114 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
39 143 грн.
У наявності
Артикул: 11009
| Виробник | AIZL |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 11.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Частота обертання, об/хв | 2 800 |
43 008 грн.
-3 637 грн.
46 645 грн. 



































































































































































































