Товари AlphaDynamic. Сторінка 6

Компанія ALPHA DYNAMIC PUMPS є успішним виробником і світовим постачальником пневматичних мембранних насосів, пластикових насосів і насосів з гнучкою крильчаткою з нержавіючої сталі. Незважаючи на те, що компанія була заснована порівняно недавно, в 2004 році, висока якість продукції і сервісне обслуговування, швидкі поставки і конкурентоспроможні ціни дозволили ALPHA DYNAMIC PUMPS дуже швидко розвиватися і мати стабільні партнерські відносини з клієнтами в більш ніж 50 країнах по всьому світу.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насос для риби і морепродуктів
- Насос для сиропу
- Насос (помпа) для сметани
- Насос для емульсій і суспензій
- Насос спецій і солі
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для рослинного масла, олії
- Насоси для смоли
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
Сортування:
Сторінка - 6
Тільки під замовлення
Артикул: A005-0003-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
18 210 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A025-0007-E
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9.9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
45 149 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A015-0064-N
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.32 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
24 367 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A150-3061-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 35.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
131 690 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A051-0103-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
725 342 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A015-7152-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.32 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
73 295 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A040-7152-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 21.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
149 448 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A080-7153-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 48.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
339 156 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1007
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
212 358 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-3013
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
294 907 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1019
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
227 786 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1025
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
249 608 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-3029
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
412 676 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1035
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
346 530 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1041
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | PP |
380 091 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1107
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
430 964 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1115
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15.5 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
447 744 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1123
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
477 692 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1131
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 27 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
848 004 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1139
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | PP |
885 929 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1009
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
110 694 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1055
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PVDF |
154 169 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1002
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 0,5 |
| Матеріал | PP |
79 240 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1018
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
227 633 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1066
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PVDF |
518 403 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1006
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
48 612 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1110
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
70 358 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1112
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
92 109 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1102
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
175 034 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1078
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 17 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
262 176 грн.


























































































































































