Товари AlphaDynamic. Сторінка 5

Компанія ALPHA DYNAMIC PUMPS є успішним виробником і світовим постачальником пневматичних мембранних насосів, пластикових насосів і насосів з гнучкою крильчаткою з нержавіючої сталі. Незважаючи на те, що компанія була заснована порівняно недавно, в 2004 році, висока якість продукції і сервісне обслуговування, швидкі поставки і конкурентоспроможні ціни дозволили ALPHA DYNAMIC PUMPS дуже швидко розвиватися і мати стабільні партнерські відносини з клієнтами в більш ніж 50 країнах по всьому світу.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насос для риби і морепродуктів
- Насос для сиропу
- Насос (помпа) для сметани
- Насос для емульсій і суспензій
- Насос спецій і солі
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для рослинного масла, олії
- Насоси для смоли
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
Сортування:
Сторінка - 5
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1114
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
491 314 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1122
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
510 727 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1130
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
804 810 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S161-1138
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
918 964 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1007
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
104 372 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1053
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PVDF |
101 451 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1069
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PVDF |
429 519 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1016
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
217 775 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S141-1064
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PVDF |
464 826 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1106
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
37 699 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1109
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
70 358 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1111
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
90 450 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1099
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 12.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
222 817 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1076
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
227 033 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1024
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 17 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
138 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1043
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 12.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,6 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
159 608 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1056
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
130 861 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1073
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 36 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
410 418 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S244-1100
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
238 694 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60001-N
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1/2" |
72 682 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60702-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 820 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.119 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
181 707 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60113-N
| Частота обертання шнека, об/хв | 1 080 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.397 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
131 636 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60102-E
| Частота обертання шнека, об/хв | 820 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.119 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
108 216 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60111-E
| Частота обертання шнека, об/хв | 250 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.091 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
122 754 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60106-F
| Частота обертання шнека, об/хв | 250 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.045 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
110 639 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S994-60109-F
| Частота обертання шнека, об/хв | 500 |
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.236 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
135 675 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: A120-0165-T
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/4" |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: S121-1005
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 31 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
153 738 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S121-1013-F
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 100 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
| Матеріал | PP |
729 482 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: S121-1057
| Виробник | AlphaDynamic |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PVDF |
533 379 грн.


























































































































































