Товари DEBEM. Сторінка 25

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 25
Тільки під замовлення
Артикул: B0XXGN100082AXX
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
1 248 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DT15DT100400AXXIP
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | CUBIC 15 |
7 959 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B100ME000112ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Тип запчастини | Мембрана |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
4 059 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MICRME000615ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | MICROBOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MICROBOXER |
1 613 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B500ME000768ANR
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | NBR |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 502, BOXER 503 |
15 233 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B150ME000135ASA
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | SANTOPRENE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 150 |
6 243 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAH1200-PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 316L |
93 271 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-1200PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
99 763 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-0900EL800
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 15 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Матеріал | PVDF |
94 518 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB503-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
634 601 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICR-P-HTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
30 902 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-AL-HTTLT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
51 068 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150-AL-HTTRT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
103 509 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB502-A-HTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
424 523 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB15-A-HTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
59 932 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100P-HTTAD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
52 816 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100FCMTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
149 208 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150P-D-DPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
67 299 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB15-FCNTTEVX-
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
49 195 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB502ALD-DID--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
149 020 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB522P-MTTIT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
164 378 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-PCMTTAT-C
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
93 894 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-MTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
34 400 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-ALHTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
52 004 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-MTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
35 772 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-FCMTTFD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
86 714 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-HTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
25 658 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRFCMTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
54 376 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMIDPC-NTGRT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP + CF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
30 279 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPVX-
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
36 209 грн.


























































































































































