Товари EDWIN

У наявності
Артикул: 1041328
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 119 |
| Потужність, кВт | 1,3 |
14 840 грн.
У наявності
Артикул: 1041327
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 105 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
13 599 грн.
У наявності
Артикул: 1041332
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 209 |
| Потужність, кВт | 2,6 |
23 265 грн.
У наявності
Артикул: 1041502
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 137 |
| Потужність, кВт | 11 |
83 007 грн.
У наявності
Артикул: 1041329
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 134 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
15 875 грн.
У наявності
Артикул: 1041289
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
13 551 грн.
У наявності
Артикул: 1041330
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 157 |
| Потужність, кВт | 1,8 |
17 863 грн.
У наявності
Артикул: 1041288
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,005-0,047 |
4 743 грн.
У наявності
Артикул: 1041343
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 239 |
| Потужність, кВт | 3 |
26 058 грн.
У наявності
Артикул: 1041501
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 198 |
| Потужність, кВт | 11 |
81 658 грн.
У наявності
Артикул: 1041291
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 178 грн.
У наявності
Артикул: 1041293
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
15 178 грн.
У наявності
Артикул: 1041500
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 132 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
60 651 грн.
У наявності
Артикул: 1041326
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 0,92 |
12 730 грн.
У наявності
Артикул: 1041331
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 179 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
19 457 грн.
У наявності
Артикул: 1041290
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
14 094 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041295
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 3 |
31 387 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041299
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 89 |
| Потужність, кВт | 4 |
33 826 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041303
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 224 |
| Потужність, кВт | 11 |
60 883 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041311
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
42 302 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041319
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 136 |
| Потужність, кВт | 4 |
34 112 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041335
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
13 848 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041349
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041748
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 119 |
| Потужність, кВт | 22 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041756
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 102 |
| Потужність, кВт | 22 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041764
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 408 |
| Потужність, кВт | 90 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041772
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 180 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 128 |
| Потужність, кВт | 55 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041339
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 134 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
17 593 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041304
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 268 |
| Потужність, кВт | 13 |
67 489 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041312
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 9,2 |
48 381 грн.


























































































































































