Товари EDWIN. Сторінка 3

Сортування:
Сторінка - 3
Тільки під замовлення
Артикул: 1041297
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 119 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
38 522 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041301
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 149 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
42 831 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041307
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 4 |
32 831 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041315
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 239 |
| Потужність, кВт | 15 |
72 043 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041323
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
9 728 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041285
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
13 010 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041752
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 238 |
| Потужність, кВт | 45 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041760
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 225 |
| Потужність, кВт | 45 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041768
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 196 |
| Потужність, кВт | 63 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041776
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 180 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 256 |
| Потужність, кВт | 90 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041341
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 179 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
20 264 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041345
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 314 |
| Потужність, кВт | 4 |
30 902 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041308
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
37 748 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041316
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 269 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
82 552 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041324
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
10 516 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041286
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
13 010 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041294
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041753
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 297 |
| Потужність, кВт | 55 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041761
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 110 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 267 |
| Потужність, кВт | 55 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041769
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 224 |
| Потужність, кВт | 75 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041777
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 180 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 288 |
| Потужність, кВт | 110 |
Ціна за запитом
Тільки під замовлення
Артикул: 1041298
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 3 |
31 387 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041302
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 194 |
| Потужність, кВт | 9,2 |
49 255 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041309
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 4 |
32 831 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041317
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 33 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 299 |
| Потужність, кВт | 18,5 |
83 813 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041325
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
11 757 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041333
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
12 666 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041287
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,005-0,047 |
4 743 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041347
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
13 551 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1041754
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 90 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 337 |
| Потужність, кВт | 63 |
Ціна за запитом


























































































































































