Товари ETATRON D. S.

Компанія ETATRON D.S. розробляє і виробляє широкий спектр різних типів дозуючих насосів, аналізаторів рідини і станцій дозації, які призначені для більшості установок дозування хімічних реагентів і систем контролю і аналізу.
У наявності
Артикул: SSO0000402
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Температура (max), С | 80 |
| Вимірювальні параметри | Рівень реагенту |
| Довжина кабелю, м | 2 |
2 560 грн.
У наявності
Артикул: DDF0000401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PTFE |
| Тип | Запчастина |
| Тип запчастини | Мембрана |
| Країна походження | Італія |
1 685 грн.
У наявності
Артикул: RTU0000801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | SANTOPRENE |
| Тип | Шланг |
| Габарити, мм | 4х7 |
| Країна походження | Італія |
811 грн.
У наявності
Артикул: SCP0003182
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PVDF |
| Тип | Запчастина |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | ETATRON DLX, ETATRON eONE, ETATRON PKX |
3 367 грн.
У наявності
Артикул: PBV4337274
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 34 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 6 Вт |
9 085 грн.
У наявності
Артикул: AEL0003801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Тиск, бар | 6 |
| Вимірювальні параметри | Rx |
| Діапазон вимірювання | ±1000 mV |
7 226 грн.
У наявності
Артикул: DPS0001601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | виконання «IN-LINE» (в систему) |
| Підключення | 1"1/2 |
| Країна походження | Італія |
7 180 грн.
У наявності
Артикул: KPA0000201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Запчастина |
| Підключення | 1"1/2 |
| Країна походження | Італія |
11 393 грн.
У наявності
Артикул: KTU0001201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | SANTOPRENE |
| Тип | Шланг |
| Габарити, мм | 3,2х9,6 |
| Країна походження | Італія |
1 748 грн.
У наявності
Артикул: STU0001913
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | Norprene |
| Тип | Шланг |
| Довжина, мм | 280 |
| Габарити, мм | 9,6x15,9 |
1 615 грн.
У наявності
Артикул: PBH4230564
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 150 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 20 |
28 924 грн.
У наявності
Артикул: AD0039AA00100
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | AA |
59 633 грн.
У наявності
Артикул: PBT2304601
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Потужність, Вт | 111 Вт 0,48А |
31 838 грн.
У наявності
Артикул: PPF0225564
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Частота обертання, об/хв | 20 |
| Електроживлення | 24 V |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Тиск, бар | 1 |
5 289 грн.
У наявності
Артикул: AVA1000401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Клапан забору |
| З'єднання | 1/2" Gf |
| Максимальний потік | 1050 л/ч |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
8 304 грн.
У наявності
Артикул: AEL0004921
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Вимірювальні параметри | pH |
| Діапазон вимірювання | 0-14 pH |
| Довжина кабелю, м | 5 |
7 912 грн.
У наявності
Артикул: AEL0004501
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Довжина, мм | 150 |
| Габарити, мм | 150х12 |
| Тиск, бар | 16 |
32 300 грн.
У наявності
Артикул: SPS0002201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Вимірювальні параметри | pH-Rx-Cl-T |
| Діапазон вимірювання | 0-2 ppm |
| Матеріал корпусу | Plexiglass |
| Матеріал резини ущільнення | VITON |
74 604 грн.
У наявності
Артикул: BP1027BI00900
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | ПВХ |
| Управління | Аналогове (ручне) |
| Модель | BI |
100 760 грн.
У наявності
Артикул: 1166117
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Клапан вприску |
| З'єднання | 1" Gm |
| Максимальний потік | 1000 л/ч |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
11 425 грн.
У наявності
Артикул: KVA0002701
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | VITON |
| Країна походження | Італія |
3 996 грн.
У наявності
Артикул: PBT1718401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
55 187 грн.
У наявності
Артикул: CXB0002502
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Габарити, мм | 206,5х159х113 |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | pH |
29 876 грн.
У наявності
Артикул: PBT1818401
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Матеріал | ПВХ |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 124 Вт 0,54А |
44 325 грн.
У наявності
Артикул: CXB0002602
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Габарити, мм | 206,5х159х113 |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | Rx |
30 639 грн.
У наявності
Артикул: KFT0000301
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Підключення | 1"1/2 |
| Країна походження | Італія |
31 339 грн.
У наявності
Артикул: PLX2422201
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Потужність, Вт | 37 Вт 0,16А |
| Модель | MA/MB |
15 047 грн.
У наявності
Артикул: CXB1000101
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Мікропроцесорне (цифрове) |
| Кількість вимірювальних параметрів | 1 |
| Вимірювальні параметри | рН-Rx-Cl |
42 504 грн.
У наявності
Артикул: 2105007
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Кабель DIN SN6 - BNC |
| Довжина кабелю, м | 15 |
| Матеріал корпусу | PP |
| Країна походження | Італія |
8 241 грн.
У наявності
Артикул: BD0300AP00000
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Вибухобезпека | ні |
| Управління | Аналогове (ручне) |
78 141 грн.


























































































































































