Товари Wilo. Сторінка 6

WILO — німецький виробник насосів та насосних систем для будівельної техніки, водопостачання та промисловості із головним офісом у Дортмунді, Німеччина.
Компанія, заснована в 1872 році як фабрика міді та латуні Людвігом Оплендером, має понад 60 дочірніх підприємств у більш ніж 50 країнах світу на яких працює близько 7800 людей.
Сортування:
Сторінка - 6
Тільки під замовлення
Артикул: 2120639
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
33 542 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2090450
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.7 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
36 877 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4132465
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
16 042 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4132760
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1/2" |
6 242 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4191678
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4.5 |
| Потужність, кВт | 0,3 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN32 |
22 833 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2081262
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 16 |
136 540 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4231493
| Виробник | Wilo |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
| Частота обертання, об/хв | 2900 |
36 182 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2551470
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 51.7 |
| Потужність, кВт | 0,8 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
212 580 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2120666
| Частотне регулювання | так |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 24.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17.5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
151 605 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4243625
| Виробник | Wilo |
| Висота подачі, м.вод.ст | 52 |
| Потужність, кВт | 2,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
60 679 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183402
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
89 109 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201351
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
56 914 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201363
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
84 908 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201382
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
65 035 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201399
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 160 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
84 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201420
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
72 232 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201281
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
51 698 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201308
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 125 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
114 355 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201334
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 105 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
124 788 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183408
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 115 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
196 752 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183432
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 95 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
203 081 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201028
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 42 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
48 000 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201052
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 104 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
65 894 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201091
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 64 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
56 584 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201123
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
44 435 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201146
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
67 346 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200939
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
55 858 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200963
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 115 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
108 018 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200996
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
103 132 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183384
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
79 230 грн.


























































































































































