Товари Yuzuak
Тільки під замовлення
Артикул: PS070
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 174 грн.
327 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS112
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 304 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF006
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 200 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF016
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 382 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DRAG004
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
97 507 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CLMP005
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
423 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS076
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
5 716 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS102
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
13 500 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS001
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 355 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS024
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 584 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS048
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 479 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK091-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | Mini ECO 1" |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 4 |
2 936 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK099-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | 4 Pod 2" |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 12 |
6 458 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK001-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET30S |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
14 675 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK010-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET55 |
| Підключення | 2,5" |
| Країна походження | Туреччина |
37 177 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK019-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | TURFJET |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
24 459 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK027-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | RED ATOM28 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
4 430 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK037
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM15 LF |
| Підключення | DN65 |
| Країна походження | Туреччина |
228 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK058-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM28 ECO |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
3 065 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK072-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM28 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
4 043 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P020
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
| Діаметр вихідного патрубка | 2 1/2" |
169 579 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P005
| Вид палива | дизельне пальне |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 41 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 59 |
| Потужність, кВт | 6,7 |
110 025 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P014
| Вид палива | дизельне пальне |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 135 |
| Потужність, кВт | 33,6 |
975 690 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022305
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 7 |
| Модель | Irriforce Minix |
| Тиск, бар | 7 |
| Довжина кабелю, м | 120 |
167 828 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022313
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 45 |
| Модель | Irriforce MICO |
| Тиск, бар | 8 |
| Довжина кабелю, м | 300 |
619 620 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022321
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 66 |
| Модель | Irriforce Ultra |
| Тиск, бар | 8 |
| Довжина кабелю, м | 400 |
1 100 247 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK132
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
374 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK140
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 2"-1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
2 479 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK149
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 3" |
| Країна походження | Туреччина |
| Застосування | JET70 |
4 565 грн.



























































































































































