Товари Yuzuak. Сторінка 2
Сортування:
Сторінка - 2
Тільки під замовлення
Артикул: YZK157-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 631 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK165-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
3 195 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC4
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
162 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC12
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
327 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS013
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
613 грн.
1 239 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS054
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
5 479 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS071
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 304 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS086
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 174 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS113
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 434 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF007
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 643 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF020
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
17 612 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DRAG005
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
132 105 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CLMP006
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
554 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS077
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
6 982 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS103
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
17 612 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS002
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 571 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS025
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
4 434 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS049
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
2 738 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK092-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | PRO ECO 1,5" |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 5 |
3 653 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK100-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | 4 Pod 2,5" |
| Підключення | 2,5" |
| Країна походження | Туреччина |
| Вага, кг | 14 |
9 131 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK002-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET30S |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
17 089 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK011
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | JET65 |
| Підключення | DN65 |
| Країна походження | Туреччина |
43 046 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK020-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | TURFJET |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
24 459 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK028-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | RED ATOM28 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
4 430 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK038
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM15 LF PC |
| Підключення | DN65 |
| Країна походження | Туреччина |
320 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK059-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM28 ECO |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
3 065 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK073-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM28 |
| Підключення | 1,5" |
| Країна походження | Туреччина |
4 043 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P021
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 124 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 78 |
| Діaметр вхідного патрубка | 4" |
| Діаметр вихідного патрубка | 4" |
221 757 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P006
| Вид палива | дизельне пальне |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 50 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 63 |
| Потужність, кВт | 8,2 |
159 795 грн.



























































































































































