- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 4
Насоси промислові | Сторінка: 4

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 4
Виробник: PedrolloОчистити
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQ70A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Потужність, кВт | 0,39 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
10 895 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQ80A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
11 284 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQ90A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 82 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 3/4" |
13 182 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQ917A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 85 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
18 983 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQ927A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 0,4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
20 671 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQ937A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 95 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
22 147 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PNQ60A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 40 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
6 539 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PNQ67A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 55 |
| Потужність, кВт | 0,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
8 437 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQT70A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
12 069 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQT80A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
12 339 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQT90A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 2.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 3/4" |
14 343 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQT917A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 85 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
19 510 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQT927A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
21 198 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PQT937A
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 100 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
22 147 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 41PNK63A1
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
5 643 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXP11A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 3.5 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
13 763 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXP12A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
14 290 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXP13A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 9.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
15 766 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXP24A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
36 173 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXP25A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
37 544 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXV12A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 3.7 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
14 923 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXV13A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4.7 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
15 872 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXV24A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
36 807 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48TXV25A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.7 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
38 388 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGV90A0A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.2 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
19 444 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGV96B0A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.8 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
22 070 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGV96B0AU
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 5.8 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
22 630 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGV96C0A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
26 262 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGV96C0AU
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.5 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
26 262 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 48SGV91C0A1U
| Виробник | Pedrollo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 3.6 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
20 003 грн.


































































































































































