- Головна
- Насоси промислові | Сторінка: 7
Насоси промислові | Сторінка: 7

Водопостачання, водовідведення, постачання тепла та транспортування технологічних рідин як в побуті, так і в промисловості, організація поливу та перекачування хімічних та агресивних рідини, перекачування для технологій харчових продуктів, компонентів та додатків, насоси для нафтохімії – вся ця робота виконується насосами. В залежності від призначення насоси розділяють за конструкцією та за призначенням, за типом приводу та характеристиками: матеріалу робочої частини, потужністю.
Підбір насосів можливо здійснити на нашому сайті за допомогою фільтр, або зателефонувати чи написати в чаті для консультації провідних інженерів нашого підприємства.
Підбір за параметрами
Сортування:
Сторінка - 7
У наявності
Артикул: S244-1011
| Виробник | AlphaDynamic |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
74 499 грн.
У наявності
Артикул: ADSP3600010
| Виробник | AQUA |
| Тип | держатель |
| Тиск, бар | 1 |
| Країна походження | Італія |
2 492 грн.
У наявності
Артикул: AEL0003801
| Виробник | ETATRON D.S. |
| Тип | Датчик |
| Тиск, бар | 6 |
| Вимірювальні параметри | Rx |
| Діапазон вимірювання | ±1000 mV |
7 226 грн.
У наявності
Артикул: 1035612
| Виробник | BTS Engineering |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
| Частота обертання, об/хв | 2 900 |
87 360 грн.
У наявності
Артикул: 1035429
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 208 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
110 476 грн.
У наявності
Артикул: 1041326
| Діаметр насоса | 4" (100 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 0,92 |
12 730 грн.
У наявності
Артикул: 1041291
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.1 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
15 178 грн.
У наявності
Артикул: 1041293
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 18.6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 17 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
15 178 грн.
У наявності
Артикул: 1041500
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | EDWIN |
| Продуктивність, м.куб / год | 24 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 132 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
60 651 грн.
У наявності
Артикул: 1042880
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 12.7 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
21 683 грн.
У наявності
Артикул: 1042878
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 58 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
22 560 грн.
У наявності
Артикул: 1043238
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 157 |
| Потужність, кВт | 11 |
43 243 грн.
У наявності
Артикул: 1046342
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 7 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 114 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
39 143 грн.
У наявності
Артикул: 11009
| Виробник | AIZL |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 11.5 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Частота обертання, об/хв | 2 800 |
43 008 грн.
-3 637 грн.
46 645 грн. У наявності
Артикул: ADA1002401000
| Електромагніт | M70 |
| Виробник | AQUA |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
14 492 грн.
У наявності
Артикул: ADA1003401000
| Електромагніт | M80 |
| Виробник | AQUA |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Управління | Аналогове (ручне) |
15 527 грн.
У наявності
Артикул: 1051903
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
146 820 грн.
У наявності
Артикул: 1052213
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
29 930 грн.
У наявності
Артикул: 1052214
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
38 978 грн.
У наявності
Артикул: 1052220
| Тип зачеплення шестерні | зовнішнє |
| Матеріал шестерні | AISI 304 |
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 30 |
43 850 грн.
У наявності
Артикул: 1057111
| Виробник | Qeehua |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PPH |
62 840 грн.
У наявності
Артикул: 1015500
| Виробник | Ekler |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33.64 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
45 372 грн.
У наявності
Артикул: 1015512
| Виробник | Ekler |
| Продуктивність, м.куб / год | 48 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 43.54 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
66 313 грн.
У наявності
Артикул: 0001.0281
| Виробник | Ferroni |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Матеріал | чавун |
| Діaметр вхідного патрубка | 60 mm |
54 141 грн.
У наявності
Артикул: 1019145
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 126 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 48 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
123 141 грн.
У наявності
Артикул: 1019149
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 138 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 41 |
| Потужність, кВт | 22 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
155 292 грн.
У наявності
Артикул: 1019046
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 18 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | чавун |
37 295 грн.
У наявності
Артикул: 1019073
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 74 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | чавун |
51 918 грн.
У наявності
Артикул: 1019074
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 85 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 15 |
| Матеріал | чавун |
63 613 грн.
У наявності
Артикул: 1000983
| Виробник | BTS Engineering |
| Продуктивність, м.куб / год | 22 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 68 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
120 505 грн.


































































































































































