Товари Азовенергомаш. Сторінка 3

«АЗОВЕНЕРГОМАШ» - це машинобудівний завод, що працює на ринку України з 1995 року, і на сьогоднішній день представляє свою продукцію в асортименті понад 100 найменувань.
Сортування:
Сторінка - 3
Тільки під замовлення
Артикул: 8-25-70-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
27 192 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-25-150
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 16 |
26 960 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-25-235нрк-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 235 |
| Потужність, кВт | 22 |
76 639 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-40-60нрк-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 11 |
45 684 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-40-150-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 27 |
61 118 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-63-70
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 22 |
55 419 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-63-110нрк-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 110 |
| Потужність, кВт | 33 |
96 513 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 10-63-150-н
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 45 |
73 860 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 10-63-270нрк-н
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 270 |
| Потужність, кВт | 65 |
115 762 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 10-160-75нрк
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 160 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 45 |
78 692 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-16-100-нрк
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 100 |
| Потужність, кВт | 8 |
| Матеріал | AISI 304 нержавіюча сталь |
37 638 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 5-6,5-65
| Діаметр насоса | 5" (125 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Потужність, кВт | 3 |
27 684 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-4-190
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 190 |
| Потужність, кВт | 4 |
19 094 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-6,5-120
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 120 |
| Потужність, кВт | 4 |
21 460 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-10-50
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
14 036 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-10-185
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 185 |
| Потужність, кВт | 8 |
23 636 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-16-75
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 75 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
22 048 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-16-180
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 180 |
| Потужність, кВт | 13 |
32 182 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-25-80
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Потужність, кВт | 11 |
29 886 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 6-25-140
| Діаметр насоса | 6" (150 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 140 |
| Потужність, кВт | 16 |
43 385 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-16-160
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 160 |
| Потужність, кВт | 11 |
33 424 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-25-70нрк-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 7 |
33 512 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-25-150-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 16 |
36 186 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-25-300
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 300 |
| Потужність, кВт | 32 |
53 297 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-40-90
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 90 |
| Потужність, кВт | 16 |
36 739 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-40-150нрк-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 27 |
75 604 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 8-63-70-н
| Діаметр насоса | 8" (200 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Потужність, кВт | 22 |
61 705 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 10-63-65
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Потужність, кВт | 22 |
42 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 10-63-150нрк-н
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 63 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 150 |
| Потужність, кВт | 45 |
86 308 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 10-120-60нрк-н
| Діаметр насоса | 10" (250 mm) |
| Виробник | Азовенергомаш |
| Продуктивність, м.куб / год | 120 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 60 |
| Потужність, кВт | 32 |
49 948 грн.


























































































































































