Товари DEBEM. Сторінка 22

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 22
Тільки під замовлення
Артикул: IB502ALD-DID--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
175 318 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB522P-MTTIT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
193 386 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-PCMTTAT-C
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
110 464 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-MTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
40 470 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-ALHTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
61 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-MTTPV--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
42 085 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-FCMTTFD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
102 017 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-HTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
30 186 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRFCMTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
63 972 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMIDPC-NTGRT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 0.3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP + CF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/4" |
35 622 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15P-NTTPVX-
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
42 599 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM120P-V-1250-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
243 697 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM130P-V-1250-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
246 561 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM140P-D-0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
267 200 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM155P-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
343 732 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM160FC-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PVDF |
730 797 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM080P-V0250N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.2 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
150 566 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM090P-V0250N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
152 034 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM095F-V-0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PVDF |
399 772 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06P-SD1NE063
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PP |
50 091 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06P-SD1NE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
52 147 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06P-SV1BE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
58 904 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10P-SD1BE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
64 854 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM15P-SV1BE090
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19.8 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
85 198 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM30FCSV1BE090
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
155 267 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp6035_9
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 35 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-6 |
50 898 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp8086_12
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 86 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-8 |
51 267 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp1140-22
| Виробник | DEBEM |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1" |
149 832 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MP-8118.16 MONOF
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 118 |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-8 |
54 351 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB100--FCTSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
143 221 грн.


























































































































































