Товари DEBEM. Сторінка 23

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 23
Тільки під замовлення
Артикул: MB100--P-TSDN.
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
87 403 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB110FC-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PVDF |
155 634 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB110--P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PP |
104 222 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB120--P-TSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
127 284 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB130--FCTSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
220 781 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
130 736 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140--FCTSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PVDF |
235 618 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB150--FCTSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 42 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PVDF |
418 059 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB155--P-TSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
234 956 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB160--P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
245 827 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB180--P-TLVN.
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | PP |
340 720 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB080--FCTSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
134 187 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: H-12S-110TREEPHASE
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
53 181 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: E-600-4-mono-pvdf
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 600 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
32 133 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: E-1000-4-mono-pvdf
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
40 011 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: EH-1400-4-mono-pvdf
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 400 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
44 997 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: H-12S-35MONOPHASE
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
51 753 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: F-0850-2-mono-pvc
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 850 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
38 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: F-85-S-35-mono-316
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 850 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
45 280 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FR-1200-86-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,095 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
41 415 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FR-1200-86-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,095 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
43 864 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: J-20-S-190-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 2 000 |
74 943 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RV-1000-20-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
39 444 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RVF-1200-30-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,36 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
52 364 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RV-1000-30-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
44 204 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RV-12S-35-30-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 200 |
54 405 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RVF-20S-190-30-three
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,36 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 2 000 |
95 209 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: RVF-15S-90-20-mono
| Виробник | DEBEM |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 500 |
84 668 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10AD000874AVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Серія насоса | DM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | DМ 10 |
1 322 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DMXXFL000881AFC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Серія насоса | DM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | DМ 15, DМ 30 |
11 163 грн.


























































































































































