Товари R&X Energy. Сторінка 3

Сортування:
Сторінка - 3
Тільки під замовлення
Артикул: 1045688
| Номінальна потужність, кВт | 2 |
| Максимальна потужність, кВт | 2,2 |
| Довжина лопасті, м | 1,5 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 0,6 |
| Кількість лопатей, шт | 2 |
73 048 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045697
| Номінальна потужність, кВт | 2 |
| Максимальна потужність, кВт | 2,2 |
| Довжина лопасті, м | 1,35 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,1 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
102 985 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045707
| Номінальна потужність, кВт | 25 |
| Довжина лопасті, м | 4,2 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 2,4 |
| Кількість лопатей, шт | 3; включає подвійний буст-барабан |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 1,5 |
847 833 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045718
| Номінальна потужність, кВт | 8 |
| Довжина лопасті, м | 3,2 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 2 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 2 |
355 659 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045728
| Номінальна потужність, кВт | 100 |
| Довжина лопасті, м | 10 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 5 |
| Кількість лопатей, шт | 5; включає потрійний буст-барабан |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 2 |
3 568 562 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045739
| Номінальна потужність, кВт | 25 |
| Максимальна потужність, кВт | 30 |
| Довжина лопасті, м | 3,5 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 3,5 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
749 638 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045671
| Номінальна потужність, кВт | 30 |
| Максимальна потужність, кВт | 35 |
| Довжина лопасті, м | 3,8 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 8 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
1 298 094 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045657
| Номінальна потужність, кВт | 4 |
| Максимальна потужність, кВт | 4,2 |
| Довжина лопасті, м | 1,68 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 3,45 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
125 738 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045667
| Номінальна потужність, кВт | 40 |
| Максимальна потужність, кВт | 45 |
| Довжина лопасті, м | 4,5 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 9,5 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
997 521 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1050148
| Номінальна потужність, кВт | 15 |
| Виробник | R&X Energy |
| Номінальна напруга, В | 380V |
| Серія | H-Type |
| Країна походження | Китай |
605 937 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1052153
| Номінальна потужність, кВт | 12 |
| Максимальна потужність, кВт | 13 |
| Довжина лопасті, м | 3,5 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,2 |
| Кількість лопатей, шт | 2 |
501 759 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1052157
| Номінальна потужність, кВт | 3,5 |
| Довжина лопасті, м | 2 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,4 |
| Кількість лопатей, шт | 3; включає внутрішній буст-барабан |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 1,3 |
163 461 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1052167
| Номінальна потужність, кВт | 2,5 |
| Максимальна потужність, кВт | 2,8 |
| Довжина лопасті, м | 1,08 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 2,3 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
68 258 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045689
| Номінальна потужність, кВт | 2,5 |
| Максимальна потужність, кВт | 2,7 |
| Довжина лопасті, м | 1,5 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 0,67 |
| Кількість лопатей, шт | 2 |
104 183 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045698
| Номінальна потужність, кВт | 3 |
| Максимальна потужність, кВт | 3,2 |
| Довжина лопасті, м | 1,65 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,6 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
120 948 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045708
| Номінальна потужність, кВт | 1 |
| Довжина лопасті, м | 1,6 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,2 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 1,3 |
102 985 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045721
| Номінальна потужність, кВт | 10 |
| Довжина лопасті, м | 3,2 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 2 |
| Кількість лопатей, шт | 3; включає внутрішній буст-барабан |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 2 |
385 596 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045729
| Номінальна потужність, кВт | 1 |
| Максимальна потужність, кВт | 1,1 |
| Довжина лопасті, м | 1,17 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,3 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
81 430 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045740
| Номінальна потужність, кВт | 1 |
| Максимальна потужність, кВт | 1,1 |
| Довжина лопасті, м | 0,6 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 0,9 |
| Кількість лопатей, шт | 5 |
21 555 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045652
| Номінальна потужність, кВт | 3 |
| Максимальна потужність, кВт | 3,5 |
| Довжина лопасті, м | 1,15 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 2,4 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
83 825 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045658
| Номінальна потужність, кВт | 4,5 |
| Максимальна потужність, кВт | 4,7 |
| Довжина лопасті, м | 1,8 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 3,7 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
161 663 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045668
| Номінальна потужність, кВт | 50 |
| Максимальна потужність, кВт | 55 |
| Довжина лопасті, м | 5,8 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 11,82 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
1 440 597 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1046921
| Номінальна потужність, кВт | 50 |
| Виробник | R&X Energy |
| Номінальна напруга, В | 380V |
| Серія | G-Series |
| Країна походження | Китай |
2 390 218 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1050575
| Номінальна потужність, кВт | 20 |
| Виробник | R&X Energy |
| Номінальна напруга, В | 380V |
| Серія | H-Type |
| Країна походження | Китай |
820 290 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1052154
| Номінальна потужність, кВт | 20 |
| Максимальна потужність, кВт | 22 |
| Довжина лопасті, м | 4 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,2 |
| Кількість лопатей, шт | 2 |
578 399 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1052158
| Номінальна потужність, кВт | 4,5 |
| Довжина лопасті, м | 2 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,4 |
| Кількість лопатей, шт | 3; включає внутрішній буст-барабан |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 1,5 |
216 151 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1057034
| Номінальна потужність, кВт | 500 |
| Виробник | R&X Energy |
| Номінальна напруга, В | 380V |
| Серія | DK-Series |
| Країна походження | Китай |
44 511 233 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045690
| Номінальна потужність, кВт | 3 |
| Максимальна потужність, кВт | 3,2 |
| Довжина лопасті, м | 1,7 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 0,6 |
| Кількість лопатей, шт | 2 |
128 133 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045699
| Номінальна потужність, кВт | 3,5 |
| Максимальна потужність, кВт | 4 |
| Довжина лопасті, м | 1,65 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,6 |
| Кількість лопатей, шт | 3; включає внутрішній буст-барабан |
130 528 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1045709
| Номінальна потужність, кВт | 2 |
| Довжина лопасті, м | 1,8 |
| Діаметр вітрового колеса, м | 1,2 |
| Кількість лопатей, шт | 3 |
| Стартова швидкість вітру, м/с | 1,3 |
116 158 грн.


























































































































































