Товари Wilo. Сторінка 12

WILO — німецький виробник насосів та насосних систем для будівельної техніки, водопостачання та промисловості із головним офісом у Дортмунді, Німеччина.
Компанія, заснована в 1872 році як фабрика міді та латуні Людвігом Оплендером, має понад 60 дочірніх підприємств у більш ніж 50 країнах світу на яких працює близько 7800 людей.
Сортування:
Сторінка - 12
Тільки під замовлення
Артикул: 4201037
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 65 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
54 273 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201076
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1" |
42 389 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201100
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 85 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Висота подачі (max), м.вод.ст | 85 |
64 572 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201131
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 35 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
48 727 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4201155
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 104 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/4" |
80 220 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200948
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 84 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 1 1/2" |
76 260 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4200980
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 26 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Діаметр вихідного патрубка | G 2" |
67 742 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183357
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 55 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN50 |
102 801 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183386
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 50 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN65 |
96 665 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4183425
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 80 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 56 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
| Діаметр вихідного патрубка | DN80 |
116 940 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024296
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 45 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
25 441 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024284
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
20 340 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4024302
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 12 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/2" |
29 962 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4149117
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 36 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
38 772 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121194
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 170 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN100 |
121 685 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2089575
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 8 |
| Потужність, кВт | 0,18 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 2" |
| Частота обертання, об/хв | 2 800 |
40 342 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121199
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN32 |
64 243 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121202
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 32 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 22 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
66 092 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2089584
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 15 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN40 |
49 783 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121212
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 65 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 25 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN50 |
77 976 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121219
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 70 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
83 391 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121226
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
107 159 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2129208
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 135 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN80 |
55 283 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121281
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN20 |
204 547 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2105754
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.4 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
184 538 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121295
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 3.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 33 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN20 |
205 140 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2121291
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 6.4 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Діaметр вхідного патрубка | DN65 |
254 132 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4063802
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 4 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1/2" |
4 795 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 4094258
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1" |
10 572 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 2045635
| Частотне регулювання | ні |
| Виробник | Wilo |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Діaметр вхідного патрубка | G 1 1/4" |
13 154 грн.


























































































































































