Товари DEBEM. Сторінка 31

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 31
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-MTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
27 157 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251-AL-HTALT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
119 865 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15ECNTTED--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | ECTFE |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
53 190 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM120FC-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PVDF |
323 387 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM130FC-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
325 259 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM140FC-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PVDF |
346 486 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM140P-V-1250-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
230 553 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM155FCV-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PVDF |
660 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM160P-V1250N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
315 271 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM080FCD-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.2 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
248 346 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM090P-D-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
140 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM095P-D-1000-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
192 783 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10P-SD1NE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
49 943 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM30FC-SV1NE090
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
121 115 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06FCSD2BE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
69 797 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10P-SV2BE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
55 126 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM30P-SD1BE112
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 4 |
| Матеріал | PP |
99 451 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp3035_6
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 35 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-3 |
38 644 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp6086_9
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 86 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-6 |
41 579 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp8118_12
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 118 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-8 |
43 577 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp1124-25
| Виробник | DEBEM |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1 1/4" |
127 357 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB100FC-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
88 650 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB100--FCTLVN.
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
105 818 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB100--P-TSDM
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
78 911 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB110--FCTSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PVDF |
161 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB120P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
86 777 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB120--P-TSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
108 191 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB130--FCTLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
162 194 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140-P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
122 675 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140--P-TSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
132 914 грн.


























































































































































