Товари DEBEM. Сторінка 30

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 30
Тільки під замовлення
Артикул: SB100A-HTTAT-
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 7.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
424 523 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICR-FC-МTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
59 932 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB80-A-HTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
134 349 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150-A-HTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
227 869 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB503-P-DTTPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 54 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 3" |
255 962 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICR-FC-MTAFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
66 301 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB100P-D-TPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
49 320 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150A-MTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
190 972 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB150P-D-TPD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13.2 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
64 615 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251ALHTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
97 453 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB502ALM-DAD-C
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 39 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 2" |
255 962 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-ALN-AAN--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
35 397 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-P-MTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
34 587 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB50-FCMTTFT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 3 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
66 862 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-MTAAD--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
37 771 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-P-D-TPT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
33 463 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB81-FCMTTFT-C
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
186 353 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IMICRP-MTTAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | PP |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
27 157 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IB251-AL-HTALT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AL |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
119 865 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: ICU15ECNTTED--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.02 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | ECTFE |
| Діaметр вхідного патрубка | 3/8" |
53 190 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM120FC-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PVDF |
323 387 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM130FC-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 20 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
325 259 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM140FC-V0500N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PVDF |
346 486 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM140P-V-1250-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
230 553 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM155FCV-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 28 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PVDF |
660 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM160P-V1250N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 32 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PP |
315 271 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM080FCD-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7.2 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
248 346 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM090P-D-0500-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 9 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10.5 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
140 217 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: IM095P-D-1000-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
192 783 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10P-SD1NE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
49 943 грн.


























































































































































