Товари DEBEM. Сторінка 9

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 9
Тільки під замовлення
Артикул: IM095P-V-0800-N
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 16 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 14 |
| Потужність, кВт | 0,75 |
| Матеріал | PP |
191 472 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM15P-SD1NE090
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 23.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19.8 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PP |
73 668 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06P-SD1BE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PP |
50 068 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM06FCSV3BE063
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6.5 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 8.5 |
| Потужність, кВт | 0,25 |
| Матеріал | PVDF |
68 235 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM10FCSV1BE071
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 13 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 13.8 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
77 101 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DM30P-SV1BE090
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 35 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 24 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
84 093 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp3086_6
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 86 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-3 |
36 708 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp6118_9
| Виробник | DEBEM |
| Частота обертання, об/хв | 118 |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Температура (max), С | 60 |
| Модель | MP-6 |
41 579 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp1124-22
| Виробник | DEBEM |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | 1" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1" |
127 357 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: mp1132-25
| Виробник | DEBEM |
| Висота подачі, м.вод.ст | 80 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Діaметр вхідного патрубка | 1 1/2" |
| Діаметр вихідного патрубка | 1 1/4" |
127 357 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB100FC-TSVM
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
109 252 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB100--FCTLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PVDF |
105 818 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB100--P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 10 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 10 |
| Потужність, кВт | 0,55 |
| Матеріал | PP |
62 180 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB110--FCTSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 20 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 16 |
| Потужність, кВт | 1,1 |
| Матеріал | PVDF |
161 381 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB120--FCTSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 25 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 18 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Матеріал | PVDF |
178 986 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB130FC-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PVDF |
147 397 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB130--P-TLDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 19 |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Матеріал | PP |
96 954 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140-FCTLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PVDF |
185 167 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB140/55--P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 40 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 21 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Матеріал | PP |
125 047 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB155P-TLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 45 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 31 |
| Потужність, кВт | 5,5 |
| Матеріал | PP |
164 815 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB160--FCTLVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 55 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 34 |
| Потужність, кВт | 7,5 |
| Матеріал | PVDF |
384 006 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB180--P-TSDN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 75 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 38 |
| Потужність, кВт | 11 |
| Матеріал | PP |
282 808 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MB080FC-TSVN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 6 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Потужність, кВт | 0,37 |
| Матеріал | PVDF |
100 200 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: H-10S-35-three
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
44 272 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: E-600-4-three-pp
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 600 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
25 706 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: E-1000-4-three-pp
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
31 453 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: EH-1400-4-three-pp
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 400 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
35 363 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: H-10S-35-MONO
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 1х220 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
50 664 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: F-0850-2-three-pvc
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 850 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
31 453 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: F-10-S-90-three-316
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI 316 нержавіюча сталь |
| Електроживлення | 3х380 V, 50 Hz |
| Довжина, мм | 1 000 |
| Кількість обертів, об/хв | 940 |
45 280 грн.


























































































































































