Товари DEBEM. Сторінка 29

Компанія Debem працює в сфері насосного обладнання більш ніж 30 років. Debem є інноваційною компанією, що спеціалізується на виробництві промислових насосів для перекачування висококоррозіонних і агресивних середовищ.
-
Насоси промислові
- Насоси за типом
-
Насоси за типом рідини
- Насос для азотної кислоти
- Насос для рідкого скла
- Насос для калій біхромат, їдкого натру
- Насос для крему і пасти
- Насоси для в'язких рідин
- Насоси для гексану
- Насоси для гліцерину
- Насоси для кислоти
- Насоси для клею
- Насоси для фарб і лаку
- Насоси для морозива
- Насоси для подачі хімреагентів дозуючі
- Насоси для смоли
- Насоси для спирту ЕХ
- Насоси для хладону
- Насоси для лугу
- Насоси кислотостійкі для агресивної рідини
- Насоси по галузі за призначенням
-
Насоси по виробниках
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
- Бочкові насоси TR для бочок, ємностей
- Вертикальні відцентрові насоси IM
- Діафрагмові насоси BOXER
- Мембранні міні насоси серії MidgetBox
- Насоси з магнітною муфтою DM
- Перистальтичні насоси MP
- Харчові мембранні насоси FOODBOXER
- Пневматичні насоси Cubic, MidgetBox
- Хімічний насос МВ для перекачування кислот і лугів
-
DEBEM - насоси для хімії, харчових, в’язких продуктів
Сортування:
Сторінка - 29
Тільки під замовлення
Артикул: B081GN000600ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
573 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MINIGN000055ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MINIBOXER |
625 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MICRCPR00633APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MICROBOXER |
1 093 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081CPR00390APP
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
2 466 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MICRCA100614APPAL
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MICROBOXER |
884 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B100CA100264APPAL
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 100 |
2 310 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC06995XVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Країна походження | Італія |
4 496 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC00128XVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Тип запчастини | Ущільнення O-RING |
| Позиція на схемі розбору | 21 |
| Кількість в насосі | 2 |
200 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXTP000556AFC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PVDF |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 80, BOXER 100 |
2 185 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: XXXXSLC00034XMT
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 502, BOXER 503 |
16 107 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC00170XVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Тип запчастини | Манжетне ущільненя |
| Позиція на схемі розбору | 22 |
| Кількість в насосі | 1 |
468 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC04055XVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Країна походження | Італія |
94 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B100CPR00717AA4
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | AISI нержавіюча сталь |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 100 |
43 577 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081CPR00390APC
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 81 |
12 236 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC03081XNR
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | NITRIL |
| Країна походження | Італія |
125 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC04081XVT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | VITON |
| Країна походження | Італія |
144 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC06187XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
312 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: GUARORC06600XDT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Країна походження | Італія |
811 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B081CLR00391APP.
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PP |
| Країна походження | Італія |
4 121 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B100AL000109AA2
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 100 |
2 310 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DT30DT100303AXXIP
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 150, BOXER 251 |
13 203 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: MICRGN000661ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MICROBOXER |
249 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DT10DT100242AXX
| Виробник | DEBEM |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | MIDGETBOX |
7 959 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B250ME000161ATF
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | PTFE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 250 |
7 284 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B150ME000395ADT
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | EPDM |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 150 |
8 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: BOXXME000077ANR
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | NBR |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 80, BOXER 81 |
3 059 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: B250ME000162ASA
| Виробник | DEBEM |
| Матеріал | SANTOPRENE |
| Серія насоса | BOXER |
| Країна походження | Італія |
| Застосування | BOXER 250 |
5 493 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRAXA1200-PN-300W
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 5.4 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 42,5 mm |
75 883 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: TRF-0900PN
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 4.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 7 |
| Матеріал | PVDF |
| Діaметр вхідного патрубка | 42 mm |
99 763 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: FB30-A-HTAAT--
| Виробник | DEBEM |
| Продуктивність, м.куб / год | 1.8 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 70 |
| Матеріал | AISI 316L |
| Діaметр вхідного патрубка | 1/2" |
78 974 грн.


























































































































































