Товари Yuzuak. Сторінка 8
Сортування:
Сторінка - 8
Тільки під замовлення
Артикул: YZK024-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | DUSTJET |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
32 286 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK032-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | Dustjet 27 |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
31 633 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK055-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM22 ECO FC |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
1 214 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK063-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | B30 ECO FC |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
848 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK077-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Модель | ATOM40 |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
10 725 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P002
| Вид палива | бензин |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 17 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 46 |
| Потужність, кВт | 4,85 |
38 059 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: P011
| Вид палива | дизельне пальне |
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність, м.куб / год | 30 |
| Висота подачі, м.вод.ст | 96 |
| Потужність, кВт | 12,7 |
319 592 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022311
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 30 |
| Модель | Irriforce MICO |
| Тиск, бар | 7.5 |
| Довжина кабелю, м | 300 |
529 365 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: 1022319
| Виробник | Yuzuak |
| Продуктивність (max), м.куб / год | 66 |
| Модель | Irriforce Comfort |
| Тиск, бар | 8 |
| Довжина кабелю, м | 300 |
913 414 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK064-BSP
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 2" |
| Країна походження | Туреччина |
1 697 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK138
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 1" |
| Країна походження | Туреччина |
500 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK146
| Виробник | Yuzuak |
| Підключення | 2,5" |
| Країна походження | Туреччина |
| Застосування | JET65 |
3 979 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK155-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 500 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: YZK163-NPT
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 369 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC2
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
162 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PVC10
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
327 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS011
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
340 грн.
861 грн.
1 827 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS060
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 586 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS082
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
913 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS110
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 044 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF004
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 764 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: LYF014
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
1 196 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: DRAG002
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
47 178 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: CLMP003
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
300 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS066
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
3 806 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS100
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
4 892 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS121
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
3 653 грн.
Тільки під замовлення
Артикул: PS014
| Виробник | Yuzuak |
| Країна походження | Туреччина |
978 грн.



























































































































































