Products Yuzuak. Page 8

Pre-order only
Vendor code: YZK162-BSP
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$21
Pre-order only
Vendor code: PVC1
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$4
Pre-order only
Vendor code: PVC9
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$7
Pre-order only
Vendor code: PS082
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$14
Pre-order only
Vendor code: PS110
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$16
Pre-order only
Vendor code: LYF004
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$27
Pre-order only
Vendor code: LYF014
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$19
Pre-order only
Vendor code: DRAG002
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$712
Pre-order only
Vendor code: PS100
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$74
Pre-order only
Vendor code: PS121
| Producer | Yuzuak |
| Country of Origin | Turkey |
$56
$15
Pre-order only
Vendor code: YZK097-NPT
| Producer | Yuzuak |
| Model | 4 at 2 ' |
| Connection | 2" |
| Country of Origin | Turkey |
| Weight, kg | 13 |
$103
Pre-order only
Vendor code: YZK106-NPT
| Producer | Yuzuak |
| Model | High 4 Pod 2 ' |
| Connection | 2" |
| Country of Origin | Turkey |
| Weight, kg | 19 |
$166
Pre-order only
Vendor code: YZK007-BSP
| Producer | Yuzuak |
| Model | JET50 |
| Connection | 2" |
| Country of Origin | Turkey |
$433
Pre-order only
Vendor code: YZK018-NPT
| Producer | Yuzuak |
| Model | JET50T |
| Connection | 2" |
| Country of Origin | Turkey |
$439
Pre-order only
Vendor code: YZK025
| Producer | Yuzuak |
| Model | DUSTJET |
| Connection | DN65 |
| Country of Origin | Turkey |
$689
Pre-order only
Vendor code: YZK035
| Producer | Yuzuak |
| Model | ATOM15 FC |
| Connection | 1" |
| Country of Origin | Turkey |
$4
Pre-order only
Vendor code: YZK056-BSP
| Producer | Yuzuak |
| Model | ATOM22 |
| Connection | 1" |
| Country of Origin | Turkey |
$31
Pre-order only
Vendor code: YZK070-BSP
| Producer | Yuzuak |
| Model | B30 |
| Connection | 1,5" |
| Country of Origin | Turkey |
$54
Pre-order only
Vendor code: YZK078-BSP
| Producer | Yuzuak |
| Model | ATOM42 FC |
| Connection | 2" |
| Country of Origin | Turkey |
$156
Pre-order only
Vendor code: P003
| Fuel type | gasoline |
| Producer | Yuzuak |
| Pump capacity, m3/h | 40 |
| Feed height, m | 68 |
| Power capacity, kW | 9,69 |
$1,440
Pre-order only
Vendor code: P012
| Fuel type | diesel fuel |
| Producer | Yuzuak |
| Pump capacity, m3/h | 70 |
| Feed height, m | 78 |
| Power capacity, kW | 21,3 |
$9,475


























































































































































