Products ZEGOR

ZEGOR - the uniqueness of European design, the simplest and, at the same time, well-thought-out technical capabilities, along with high-quality manufacturing technologies.
All this makes the faucets of the company excellent sanitary ware, which would emphasize not only Hi-Teck solutions, but also the usual classic style.
Our sanitary ware models are presented in various styles of design, as well as price variations, which directly gives an advantage in choosing sanitary ware for the needs of each client.
Pre-order only
Vendor code: 92639
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.9 |
| Feed height, m | 58 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$121
Pre-order only
Vendor code: 92236
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 1.9 |
| Feed height, m | 110 |
| Power capacity, kW | 0,55 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$79
Pre-order only
Vendor code: 92488
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 3.3 |
| Feed height, m | 104 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$137
Pre-order only
Vendor code: 92489
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 6.5 |
| Feed height, m | 71 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$169
Pre-order only
Vendor code: 92590
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.8 |
| Feed height, m | 65 |
| Power capacity, kW | 0,55 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$128
Pre-order only
Vendor code: 1023620
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 3.3 |
| Feed height, m | 98 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$134
Pre-order only
Vendor code: 92304
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 6 |
| Feed height, m | 5 |
| Power capacity, kW | 0,4 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$40
Pre-order only
Vendor code: 92675
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 1.5 |
| Feed height, m | 9 |
| Power capacity, kW | 0,1 |
| Input pipe diameter | G 3/4" |
$47
Pre-order only
Vendor code: 91588
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.9 |
| Feed height, m | 58 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$126
Pre-order only
Vendor code: 91579
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 1.9 |
| Feed height, m | 110 |
| Power capacity, kW | 0,37 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$68
Pre-order only
Vendor code: 1023597
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 3.3 |
| Feed height, m | 144 |
| Power capacity, kW | 1,1 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$153
Pre-order only
Vendor code: 1023605
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.8 |
| Feed height, m | 79 |
| Power capacity, kW | 0,55 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$208
Pre-order only
Vendor code: 1023613
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.8 |
| Feed height, m | 90 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$159
Pre-order only
Vendor code: 91582
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 5 |
| Feed height, m | 7.5 |
| Power capacity, kW | 0,25 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$91
Pre-order only
Vendor code: 92305
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 20.5 |
| Feed height, m | 8 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$46
Pre-order only
Vendor code: 1023582
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.9 |
| Feed height, m | 58 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$120
Pre-order only
Vendor code: 91580
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 1.9 |
| Feed height, m | 110 |
| Power capacity, kW | 0,37 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$98
Pre-order only
Vendor code: 1023598
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 5.2 |
| Feed height, m | 52 |
| Power capacity, kW | 0,55 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$131
Pre-order only
Vendor code: 92583
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.8 |
| Feed height, m | 108 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$238
Pre-order only
Vendor code: 92592
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.8 |
| Feed height, m | 126 |
| Power capacity, kW | 1,1 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$221
Pre-order only
Vendor code: 91584
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 19.5 |
| Feed height, m | 12.5 |
| Power capacity, kW | 0,45 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$111
Pre-order only
Vendor code: 1023682
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 3 |
| Feed height, m | 48 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Input pipe diameter | G 1" |
$86
Pre-order only
Vendor code: 92649
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.9 |
| Feed height, m | 100 |
| Power capacity, kW | 1,1 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$135
Pre-order only
Vendor code: 91581
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.9 |
| Feed height, m | 110 |
| Power capacity, kW | 0,55 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$93
Pre-order only
Vendor code: 1023599
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 5.2 |
| Feed height, m | 71 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$136
Pre-order only
Vendor code: 92584
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 2.8 |
| Feed height, m | 139 |
| Power capacity, kW | 1,1 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$328
Pre-order only
Vendor code: 1023615
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 3 |
| Feed height, m | 76 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$166
Pre-order only
Vendor code: 91586
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 20.5 |
| Feed height, m | 14 |
| Power capacity, kW | 0,75 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$125
Pre-order only
Vendor code: 92042
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 3.3 |
| Feed height, m | 53 |
| Power capacity, kW | 1,1 |
| Input pipe diameter | G 1" |
$87
Pre-order only
Vendor code: 91577
| Producer | ZEGOR |
| Pump capacity, m3/h | 1.7 |
| Feed height, m | 70 |
| Power capacity, kW | 0,25 |
| Power supply | 1х220 V, 50 Hz |
$73


























































































































































