Products ROZ-NAVI. Page 2

ROZ-NAVI is a well-known manufacturer of membrane tanks that is gaining increasing popularity. The company is headquartered in Gebze, located in Turkey.
Membrane expansion tanks manufactured by ROZ-NAVI are exclusively made from high-quality welded steel. The membrane in all models can be easily replaced. The company's range includes models with volumes from 8 to 10,000 liters. All tanks with a volume of over 100 liters are equipped with a built-in pressure gauge.
The official warranty period provided by the manufacturer is 24 months. The "ROZ-NAVI" branded products comply with numerous international quality standards and are certified for sale in Ukraine.
Pre-order only
Vendor code: 17674
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 2" |
| Height, mm | 1 950 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$643
Pre-order only
Vendor code: 17682
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 620 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$71
Pre-order only
Vendor code: 17690
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 325 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$63
Pre-order only
Vendor code: 17698
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1 1/4" |
| Height, mm | 1 230 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$400
Pre-order only
Vendor code: 17706
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 3" |
| Height, mm | 3 100 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$5,425
Pre-order only
Vendor code: 17659
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 800 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$135
Pre-order only
Vendor code: 17667
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 810 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$72
Pre-order only
Vendor code: 17675
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 2" |
| Height, mm | 2 380 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$1,243
Pre-order only
Vendor code: 17683
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 670 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$76
Pre-order only
Vendor code: 17691
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 470 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$71
Pre-order only
Vendor code: 17699
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1 1/4" |
| Height, mm | 1 550 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$537
Pre-order only
Vendor code: 17707
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 3" |
| Height, mm | 3 720 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$7,979
Pre-order only
Vendor code: 17660
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 320 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$21
Pre-order only
Vendor code: 17668
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 910 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$106
Pre-order only
Vendor code: 17676
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 2" |
| Height, mm | 2 520 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$2,256
Pre-order only
Vendor code: 17684
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 720 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$131
Pre-order only
Vendor code: 17692
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 750 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$71
Pre-order only
Vendor code: 17700
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 2" |
| Height, mm | 1 850 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$784
Pre-order only
Vendor code: 17708
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 4" |
| Height, mm | 5 750 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$14,985
Pre-order only
Vendor code: 17436
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1 1/4" |
| Height, mm | 1 550 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$379
Pre-order only
Vendor code: 17661
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 380 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$21
Pre-order only
Vendor code: 17669
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 990 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$109
Pre-order only
Vendor code: 17677
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 2 1/2" |
| Height, mm | 2 800 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 10 |
$3,141
Pre-order only
Vendor code: 17685
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 800 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$148
Pre-order only
Vendor code: 17693
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 810 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$76
Pre-order only
Vendor code: 17701
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 2" |
| Height, mm | 1 950 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 16 |
$871
Pre-order only
Vendor code: 21055
| Producer | ROZ-NAVI |
| Input pipe diameter | 1" |
| Height, mm | 470 |
| Max.medium temperature, Celsius degree | 100 |
| Pressure, bar | 25 |
$89























































































































































